Vypletení rakety

1 položka

 Tenisové rakety vyplétáme do 24 HODIN!!!

Náš vyplétač s více jak 20 letou praxí, který plete pro české i mezinárodní profesionální hráče, Vám rád vyplete Vaši raketu na tenis, squash a badminton. Náš TENISPROFI TEAM Vám pomůže s výběrem vhodného výpletu a bude k dispozici i při řešení Vašich dalších požadavků.

Nevíte jaký výplet si máte vybrat? Nevadí, pro snažší orientaci jsme Vám výplety rozdělili do přehledných kategorií, ze kterých si jistě vybetere.

1. Polyester- trvanlivost, rotace, síla, neposouvá se - výplety vytvořené z 1 vlákna. Liší se od sebe použitým materiálem a povrchovou úpravou nebo-li tepelným zpracováním. Tyto výplety používají závodní hráči a všichni ti, kteří potřebují vynikající životnost, trvanlivost a upřednostňují topspinové (rotované) údery. Povrchová úprava může změnit i strukturu výpletu např. na vícehranné pro lepší rotaci míče. Výplet se NEPOSUNUJE a neměkne v rámu. Nevýhoda: větší zatížení ruky a ramene. Např. Isospeed Black Fire, Luxilon Alu power, Wilson REVOLVE

2. Multivlákno- ochrana ruky, komfort, zrychlení - výplety spletené a vyrobené z většího množství vláken s ochranným obalem. Multivlákna se používají jako alternativy „ střívek", jsou také velmi pružné, vhodné pro hráče s problémy s loktem nebo ramenem. Mají výbornou kontrolou a zrychlení. Výhodou je příznivá cena, dobrá životnost. Nevýhoda: posunují se v rámu. Např. Isospeed Control Classic, Energetic, Wilson Sensation.

3. Syntetické- určeno pro rekreační hráče - jsou velmi rozšířenou skupinou výpletů především kvůli nízkým cenám. Mají základní polyesterové nebo nylonové jádro, kolem něj vlákna a na povrchu ochranný plášt´. Tyto výplety mají dobrou kontrolu i pružnost. Ocení je především rekreační hráči. Nevýhoda - posunování v rámu . Např. Toalson Syntetic Titanium, Toalson Syntetic Tournament, Ashaway Syntetic Gut.

4. Hybrid- kombinace polyesteru a multivláka - jsou to kombinované výplety. Kdy na dlouhé struny ( podélné) se kvůli životnosti používají monofilní výplety ( např. Luxilon, Pro Hurricane, Isospeed) a na krátké struny ( příčné) se používají kvůli pružnosti multivlákna nebo syntetické výplety (např. Isospeed Classic, Wilson Sensation..). Používají ho hráči, kteří chtějí dobrou životnost a zároveň pružnost. Např. Wilson CONTROL DUO

 

 

 

Výrobce:

Zobrazit:

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení