Dětská obuv Lotto Raptor Ultra IV Jr černé Q7299

Dětská obuv Lotto Raptor Ultra IV Jr černé Q7299

Tenisová obuv Lotto Raptor Ultra IV Junior černá - Q 7299-perfektní tenisová obuv pro juniorské hráče, vhodná na všechny povrchy. Náhradní tkaničky jako dárek!!!

  • Cena: 990 Kč s DPH
  • Před slevou: 1620 Kč
  • Sleva: 38.9%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lotto

Tenisová obuv Lotto Raptor Ultra IV Junior černá - Q 7299 - perfektní tenisová obuv pro juniorské hráče, vhodná na všechny povrchy. Náhradní tkaničky jako dárek!!!

Svrchní materiál tenisové obuvy Lotto Raptor Ultra IV Jr. je z umělé kůže a textilu. Obuv má taktéž zesílenou špici.

Vnitřní vložka je vyrobena z materiálu EVA (Ethylen vinyl acetát). Střední vrstva je vyrobena z tepelně tvarovaného materiálu EVA. Tenisová obuv Lotto Raptor Ultra IV Junior je vylepšena o technologii REACTIVEARCH, což je nová podrážka s vydutým/konkávním tvarem, podporujícím přirozený deformační pohyb klenby nohy a umožňuje vynikající odpružení a zpětný návrat energie.

Včleněný systém SYN-PULSE je založen na eliptických elementech, které v momentě kontaktu se zemí zaručují hráči odtlumení a zároveň propůjčují energie pro fázi odskoku.

Hlavní element se nachází v oblasti paty a nabízí rozdílný stupeň odtlumení vnitřní a vnejší strany nohy. Technologie Reactive Insole je součástí vnitřní vložky boty s tzv. memory return. Vyvýšeniny na vložce masírují šlapku nohy a zlepšují krevní oběh a tím i vstřebávání mléčné kyseliny.

Technologie HEEL CONTROL je spojení technických jemností ve stavbě vrchních materiálů, které se starají o správnou podporu a obklopují patu. Součástí je i technologie SIDE STABILITY SUPPORT, která se stará o podporu nohy při pohybech do boku.

Tenisová obuv Lotto Raptor Ultra IV Junior je také vybavena technologií PUNTOFLEX, což je speciální technologie, sloužící pro správný ohyb nohy a optimální odpružení ve špici.

Obuv vhodná na všechny povrchy.

Barva černo-žluto-modrá

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení