Vypletení rakety

Vypletení rakety

Nabízíme Vám také vypletení rakety zakoupeným výpletem.

  • Cena: 100 Kč s DPH
  • Před slevou: 250 Kč
  • Sleva: 60%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Tenisprofi

Nabízíme Vám také vypletení rakety zakoupeným výpletem. POZOR nezapomeňte,prosím, objednat i VÝPLET! Rádi Vám také výplet doporučíme, aby co nejlépe vyhovoval Vaší hře. 

Kategorie výpletů:
1. Polyester- trvanlivost, rotace, síla, neposouvá se - přírodní střeva - vyrábějí se z hovězích nebo ovčích střev. „ Střívka" jsou ideální pro hráče, kteří mají problémy s ramenem nebo rukou. „ Střívka" jsou velmi pružná, dobře tlumí. Nevýhodou je jejich vysoká cena, malá životnost a citlivost na počasí (vlhko, horko...)
PRO VSTUP DO KATEGORIE VÝPLETŮ KLIKNI ZDE

2. Multivlákno- ochrana ruky, komfort, zrychlení - výplety spletené a vyrobené z většího množství vláken s ochranným obalem. Multivlákna se používají jako alternativy „ střívek", jsou také velmi pružné, vhodné pro hráče s problémy s loktem nebo ramenem. Mají výbornou kontrolou a zrychlení. Výhodou je příznivá cena, dobrá životnost. Nevýhoda: posunují se v rámu. Např. Toalson Asterisk- s výborným zrychlením, Wilson Sensation.
PRO VSTUP DO KATEGORIE VÝPLETŮ KLIKNI ZDE

3. Syntetické - určeno pro rekreační hráče - jsou velmi rozšířenou skupinou výpletů především kvůli nízkým cenám. Mají základní polyesterové nebo nylonové jádro, kolem něj vlákna a na povrchu ochranný plášt´. Tyto výplety mají dobrou kontrolu i pružnost. Ocení je především rekreační hráči. Nevýhoda - posunování v rámu . Např. Toalson Syntetic Titanium, Toalson Syntetic Tournament, Ashaway Syntetic Gut.
PRO VSTUP DO KATEGORIE VÝPLETŮ KLIKNI ZDE

4. Hybrid- kombinace polyesteru a multivláka - jsou to kombinované výplety. Kdy na dlouhé struny ( podélné) se kvůli životnosti používají monofilní výplety ( např. Luxilon, Pro Hurricane, Toalson Thermaxe) a na krátké struny ( příčné) se používají kvůli pružnosti multivlákna nebo syntetické výplety (např. Toalson Asterisk, Wilson Sensation, Tournament Syntetic..). Používají ho hráči, kteří chtějí dobrou životnost a zároveň pružnost. Např. Toalson FUSION
PRO VSTUP DO KATEGORIE VÝPLETŮ KLIKNI ZDE

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení