Juniorská tenisová raketa Yonex Ezone DR 26

Juniorská tenisová raketa Yonex Ezone DR 26

Juniorská tenisová raketa Yonex Ezone DR 26 - rám tohoto juniorského modelu je zmenšenou verzí rámu profesionálů Yonex, s jakou hraje Kyrgios, Ivanovic, Hingis nebo Bencic. Ideální pro děti od 11 let, výška +/- do 150 cm.Rám je úzký 23-26,5 mm, orientovaný na kontrolu, lehčí a snadno ovladatelný. Tenisová raketa Yonex Ezone DR 26 je vhodná pro juniorské hráče, kteří chtějí zlepšovat svou techniku a styl hry. Raketa je plnografitová, NEMÁ vkládané srdce a umožňuje velké zrychlení a sílu ve všech herních pozicích.

  • Cena: 2099 Kč s DPH
  • Před slevou: 2350 Kč
  • Sleva: 10.7%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Yonex

Parametry:

grip: 0

hmotnost: 250 g včetně výpletu

vyvážení: 330 cm

velikost hlavy: 102 / 660 cm2 in2

hustota výpletu: 16x19

vypletená: ANO

obal: ANO

délka: 26 in

Juniorská tenisová raketa Yonex Ezone DR 26 - rám tohoto juniorského modelu je zmenšenou verzí rámu profesionálů Yonex, s jakou hraje Kyrgios, Ivanovic, Hingis nebo Bencic. Ideální pro děti od 11 let, výška +/- do 150 cm.

Rám je úzký 23-26,5 mm, orientovaný na kontrolu, lehčí a snadno ovladatelný. Tenisová raketa Yonex Ezone DR 26 je vhodná pro juniorské hráče, kteří chtějí zlepšovat svou techniku a styl hry. Raketa je plnografitová, NEMÁ vkládané srdce a umožňuje velké zrychlení a sílu ve všech herních pozicích.

Isometrická hlava rakety - je znakem všech Yonexových raket a byla vytvořena pro zvýšení počtu křížení podélných a příčných strun výpletu. Díky tomu se zvýší SweetSpot (optimální místo trefení míče) o 7%. Hráč tak získá více kontroly a nesníží se rychlost míče.

Aero Shape - Aero shape použitý v raketách řady RQiS přináší vyšší tuhost rámu. Ve srovnání se standardním rámem, Aero shape nabízí tenčí, ale mnohem pružnější rám, který umožňuje zahrávat údery s větší razancí a topspinem.

O.P.S. - představuje zakulacenější rám bez ostrých hran. Speciální tvar tak nabízí ideální poměr pružnosti, stability a odolnosti. V kombinaci s dalšími technologiemi se New O.P.S. postará o Vaši příjemnější hru a především vyšší razanci a přesnost Vašich úderů.

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení