Tenisový bag Wilson BURN Vancouver 15 Pack oranžový

Tenisový bag Wilson BURN Vancouver 15 Pack oranžový

Tenisový bag Wilson BURN 15 Pack oranžový - nová tenisová taška k raketám řady Blade pro tento rok v oslňující oranžové barvě. Tento bag má vyztuženou konstrukci a boční kapsy, takže tvar bagu lépe drží.Wilson Burn 15 má 3 komory, z toho je 1 THERMOGUARD 2.0*- tzn, rakety jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním vlivům a má menší síťovanou kapsičku.

  • Cena: 2090 Kč s DPH
  • Před slevou: 3490 Kč
  • Sleva: 40.1%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Wilson

Tenisový bag Wilson BURN 15 Pack oranžový - nová tenisová taška k raketám řady Blade pro tento rok v oslňující oranžové barvě. Tento bag má vyztuženou konstrukci a boční kapsy, takže tvar bagu lépe drží.

Wilson Burn 15 má 3 komory, z toho je 1 THERMOGUARD 2.0*- tzn, rakety jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním vlivům a má menší síťovanou kapsičku.

Prostřední komora je prostorná a pohodlně do ní uspořádáte Vaše potřeby pro trénink. Třetí komora je také prostorná a nabízí další možnosti pro uspořádání potřebných věcí. Navíc z obou stran jsou vždy dvě prostornější boční kapsy na drobnosti se zapínáním na zip.

Bag má 2 výborně polstrované, nastavitelné popruhy na záda a lze ho nosit jako batoh, dále má úchyt na nošení v ruce. Komory jsou velké, určené pro rakety, boty a oblečení. Bag Vancouver 15 tedy splňuje všechny požadavky na prostor, komfort a design.

THERMOGUARD 2.0 : uvnitř thermokomory je malá kapsička s " indikatorem a pohlčovačem vlhkosti" . Jedná se o křemičité gelové granule, nejedovaté, pevné, které pohlcují vlhkost a jsou uzavřené v hliníkové krabičce. V okamžiku odstranění plastové, průhledné folie, začne pohlcování vlhkosti, určené k ochraně výpletů.

Co dělá z křemičitých granulí indikátor? každá granule, kulička, mění svou barvu z oranžové na zelenou, když přijímá vlhkost. Tmavě zelená znamená, že jsou nasycené vlhkostí a musejí být regenerovány.

Jak se regenerují? mohou být vysušeny a použity znovu. Ideálně pomocí tepla v mikrovlné troubě nebo klasické pečící troubě. Kuličky změní barvu ze zelené na oranžovou a moho být znouvu použity. Do mikrovlné trouby se NESMÍ dát hliníková krabička !!!

V pečící troubě na plechu, vyhřáté na 121°C po dobu ca 3 hod, necháme sušit. Pozor- hliníková krabička může být příliš horká a proto je potřeba použít ochranné rukavice a nechat ji vychladit.

V mikrovlnce sušit na střední výkon ( nevhodné do mikrovlnek s výkonem 900W a více) po dobu 3-5 minut, dokud se nezmění ze zelené na oranžovou barvu.

POZOR chránit před malými dětmi!!!

Rozměry: 760x410x360 mm

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení