Tenisový bag HEAD TOUR TEAM 12R Monstercombi 2017 růžový

Tenisový bag HEAD TOUR TEAM 12R Monstercombi 2017 růžový

Tenisový bag HEAD TOUR TEAM 12R Monstercombi 2017 růžový - do tohoto nového tenisového bagu pohodlně poskládáte svoje tenisové potřeby. Jedna je termo komora s Climate Control Technology na ochranu raket, prostřední je velká na oblečení se síťovanou malou kapsičkou. Další velká hlavní komora je vhodná na další tenisové potřeby oblečení, míče atd.. 1 menší postranní kapsy na klíče, mobil, kapesníčky. 2 ergonomické nastavitelné a odnímatelné popruhy k nošení na zádech jako batoh a centrální držadlo k nošení v ruce. Popruhy se dají přepnout a Vy si tak můžete svolit, zda budete nosit na spodní straně nebo na straně zipů.Barva: černá - růžová s bílými detaily

  • Cena: 1769 Kč s DPH
  • Před slevou: 2190 Kč
  • Sleva: 19.2%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Head

Tenisový bag HEAD TOUR TEAM 12R Monstercombi 2017 růžový - do tohoto nového tenisového bagu pohodlně poskládáte svoje tenisové potřeby. Jedna je termo komora s Climate Control Technology na ochranu raket, prostřední je velká na oblečení se síťovanou malou kapsičkou. Další velká hlavní komora je vhodná na další tenisové potřeby oblečení, míče atd.. 1 menší postranní kapsy na klíče, mobil, kapesníčky. 2 ergonomické nastavitelné a odnímatelné popruhy k nošení na zádech jako batoh a centrální držadlo k nošení v ruce. Popruhy se dají přepnout a Vy si tak můžete svolit, zda budete nosit na spodní straně nebo na straně zipů.

Barva: černá - růžová s bílými detaily

Rozměry: 790x440x340 mm

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení