Tenisová raketa Head Graphene Touch Extreme MP

Tenisová raketa Head Graphene Touch Extreme MP

Tenisová raketa Head Graphene Touch Extreme MP - Řada raket EXTREME bezchybně kombinuje extrémní spin a sílu do pevného balíčku,což se plně projevuje v modelu MP. S otevřeným vzorem výpletu 16/19 je raketa vrcholným spinovým modelem pro turnajové hráče. Představuje nový dynamický rám a konstrukci srdce pro optimální stabilitu a hratelnost.

  • Cena: 4139 Kč s DPH
  • Před slevou: 5050 Kč
  • Sleva: 18%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Head

Tenisová raketa Head Graphene Touch Extreme MP

Řada raket EXTREME bezchybně kombinuje extrémní spin a sílu do pevného balíčku,což se plně projevuje v modelu MP. S otevřeným vzorem výpletu 16/19 je raketa vrcholným spinovým modelem pro turnajové hráče. Představuje nový dynamický rám a konstrukci srdce pro optimální stabilitu a hratelnost. Navíc nové speciální nálevkovité průchodky vedou k většímu pohybu strun ve všech směrech a silnému trampolínovému efektu při nárazu míče. Přidejte navíc do mixu inovativní technologii Graphene Touch pro neuvěřitelný dotyk a pevný tlumený pocit a odvážný, křiklavý design rakety a Vaši soupeři nebudou stačit kroutit hlavou.


Díky technologii Graphene Touch je použit nejsilnější a nejlehčí materiál a tím je raketa o 30% silnější - nabízí Vám vylepšené rozložení hmotnosti, perfektní manévrovatelnost a rychlý výkon. Nyní se podařilo do konstrukce rámu rakety zabudovat schopnost pohlcení otřesů. Výsledkem je rychlé snížení vibrací po nárazu míče a nevídaný herní cit pro ještě lepší hru.

Parametry:

hmotnost:  300 g
vyvážení: 32,5 cm
velikost hlavy: 100 / 645 in2 cm2
hustota výpletu: 16x19
vypletená: NE
obal: NE
délka: 27 / 68,58 cm in

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení