Tenisová raketa Head Graphene Touch EXTREME LITE

Tenisová raketa Head Graphene Touch EXTREME LITE

Tenisová raketa Head Graphene Touch EXTREME LITE - Je určena rekreačním až pokročilým hráčům, kteří upřednostňují moderní, útočný styl hry a lehký rám. Díky speciální konstrukci je silnější a výkonnější než kdy dříve a nabízí přitom extrémní rotaci. Rám je lehký, tedy ideální i pro ženy a juniory.

  • Cena: 3319 Kč s DPH
  • Před slevou: 4050 Kč
  • Sleva: 18%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Head

Tenisová raketa Head Graphene Touch EXTREME LITE

Je určena rekreačním až pokročilým hráčům, kteří upřednostňují moderní, útočný styl hry a lehký rám. Díky speciální konstrukci je silnější a výkonnější než kdy dříve a nabízí přitom extrémní rotaci. Rám je lehký, tedy ideální i pro ženy a juniory.
Raketa Extreme Lite se vyznačuje větší rotací, snadnou hratelností a uspokojí široké spektrum hráčů.


Díky technologii Graphene Touch je použit nejsilnější a nejlehčí materiál a tím je raketa o 30% silnější - nabízí Vám vylepšené rozložení hmotnosti, perfektní manévrovatelnost a rychlý výkon. Nyní se podařilo do konstrukce rámu rakety zabudovat schopnost pohlcení otřesů. Výsledkem je rychlé snížení vibrací po nárazu míče a nevídaný herní cit pro ještě lepší hru.

Parametry:

hmotnost:  265 g
vyvážení: 34,5 cm
velikost hlavy: 100 / 645 in2 cm2
hustota výpletu: 16x19
vypletená: NE
obal: NE
délka: 27 in

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení