Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018Vylepšená verze oblíbene rakety z řady Babolat, kterou si oblíbili hráči jako Karolína Plíšková, David Ferer, Garbine Muguruza nebo Fabio Fognini. Všestranná raketa pro hráče, kteří hledají raketu , která dá do hry více síly a zároveň udrží nad míčem kontrolu. Při každém úderu tak získáte více síly, i když míč trefíte mimo optimální sweetspot. Raketa také zároveň dodá míči více spinu (rotace).

  • Cena: 4490 Kč s DPH
  • Před slevou: 5880 Kč
  • Sleva: 23.6%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Babolat

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018 - Vylepšená verze oblíbene rakety z řady Babolat, kterou si oblíbili hráči jako Karolína Plíšková, David Ferer, Garbine Muguruza nebo Fabio Fognini. Všestranná raketa pro hráče, kteří hledají raketu , která dá do hry více síly a zároveň udrží nad míčem kontrolu. Při každém úderu tak získáte více síly, i když míč trefíte mimo optimální sweetspot. Raketa také zároveň dodá míči více spinu (rotace).

Cortex Pure Feel - díky novým materiálům v grafitu rakety lepší tlumení vibrací a pevný a bezprostřední pocit při hře

FSI Power - vylepšený sweetspot díky diamantovým průchodkám a zvýšení síly při každém úderu. se nachází v nové oblasti sweetspotu (oproti starším verzím posunut nahoru) a přináší tyto výhody: Woofer system - více kontroly nad každým úderem a užší způsob vyplétání v oblasti sweetspotu

GT Technology - hybridní materiál, kombinace karbonových a tungstenových vláken po celém povrchu rakety. Tato kombinace vláken zlepšuje výkon rakety. Tungstenová vlákna jsou koncentrována na různých strategických místech rakety. Hlavní výhody - kontrola a cit.
Vylepšení: větší koncentrace tungstenu v jádru rakety. O 10% větší energie = více síly.

Eliptický průměr rámu - Eliptický tvar rámu nabízí vyšší odolnost při rotaci a ohýbání, což Vám zaručí optimální sílu.

Parametry:

hmotnost: 300 g
vyvážení: 32 cm
velikost hlavy: 100 in2 / 645 cm2
hustota výpletu: 16x19
vypletená: NE
obal: ANO
délka: 27 / 68,58 cm in

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení