Tenisový bag HEAD Tour Team 9R Supercombi 2017 černo-červený

Tenisový bag HEAD Tour Team 9R Supercombi 2017 černo-červený

Tenisový bag HEAD Tour Team 9R Supercombi 2017 černo-červený - Jdete ven a jediné co sebou potřebujete je tenisová raketa a obuv? Pak si sebou vezměte batoh Tour Team. Najdete tam přihrádku na raketu a pak integrovanou přihrádku na obuv, kterou můžete oddělit od ostatních věcí, k tomu si můžete přibalit i triko. Přední kapsa poskytuje prostor na menší věci, jako například klíče, dále je tu postranní kapsa na další vybavení. Batoh Tour Team je perfektním produktem řady Tour Team, který vám bude nápomocen na cestách společně s taškou Tour Team Travel, nebo jednoduše když jdete ven a potřebujete sebou sbalit pár věcí.

  • Cena: 1250 Kč s DPH
  • Před slevou: 1890 Kč
  • Sleva: 33.9%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Head

Tenisový bag HEAD Tour Team 9R Supercombi 2017 černo-červený - Jdete ven a jediné co sebou potřebujete je tenisová raketa a obuv? Pak si sebou vezměte batoh Tour Team. Najdete tam přihrádku na raketu a pak integrovanou přihrádku na obuv, kterou můžete oddělit od ostatních věcí, k tomu si můžete přibalit i triko. Přední kapsa poskytuje prostor na menší věci, jako například klíče, dále je tu postranní kapsa na další vybavení. Batoh Tour Team je perfektním produktem řady Tour Team, který vám bude nápomocen na cestách společně s taškou Tour Team Travel, nebo jednoduše když jdete ven a potřebujete sebou sbalit pár věcí.

Dvouúčelový systém nošení: jako batoh nebo taška přes rameno
2 hlavní přihrádky pro 9 raket, jedna s technologií CCT+
1 vnitřní kapsa ze síťoviny
1 vnější kapsa

Barva: černé provedení s červenými detaily

Obsah: 62 l

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení