Tenisový výplet HEAD HAWK

Tenisový výplet HEAD HAWK

Tenisový výplet HEAD HAWK 12 m- tento výplet byl vyvinut spolu s profesionálními hráči. Díky technologii Crystal Core představuje spojení vynikající energetické účinnosti pro explozivní sílu a optimální kontroly a dotyku v každém úderu.

  • Cena: 339 Kč s DPH
  • Před slevou: 440 Kč
  • Sleva: 23%

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Head

Parametry:

průměr: 1,25; 1,30 mm

délka: 12 m

barva: bílá

výrobce : Head

charakteristika: Závodní hráči, topspinové a silové údery, neposouvá se, životnost, polyester;

Tenisový výplet HEAD HAWK 12 m- tento výplet byl vyvinut spolu s profesionálními hráči. Díky technologii Crystal Core představuje spojení vynikající energetické účinnosti pro explozivní sílu a optimální kontroly a dotyku v každém úderu. Vyzkoušejte jej a probud´te v sobe profesionála

CRYSTAL CORE: tento nově vyvinutý, inovativní proces umožňuje firmě HEAD ovládat molekulární  krystalickou strukturu v monofilních vláknech a vytvářet rozdílné charakteristiky materiálu ve vnější části a v jádře vlákna, což je odlišuje od tradičních monofilních polyesterových vláken. Vysoce orientované molekuly na vnější části vlákna generují tuhost a energetickou účinnost, přičemž uvolňují více síly a výbušnosti; zatímco krystaličtější vnitřní jádro zvyšuje tlumicí a dotykové vlastnosti vlákna.

Vytvářením jedinečných variací v molekulární struktuře v průřezu monofilních vláken otevírá technologie CRYSTAL CORE firmy HEAD dveře nové éře polyesterových výpletů s unikátními kombinacemi vrcholné síly a pocitu.

Technologie CRYSTAL CORE je součástí nového výpletu HEAD HawkTM Tour. Je spojením maximální možné energetické účinnosti pro explozivní sílu a optimální kontroly a dotyku v každém úderu.

Set je odmotán z role.

Jsme tu pro vás

Telefonické objednávky:

+420 605 403 737

PO - PÁ 08:30 - 17:00

Informační oznámení pro kupující s účinností od 1.3.2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení